D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D

AKO STE NERASPOLOŽENI NAVRATITE KASNIJE..................................................................................................autor foruma:zokikov

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

VAZNO OBAVEŠTENJE !!!!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
zokikov
Admin

Broj poruka : 224
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 56

PočaljiNaslov: VAZNO OBAVEŠTENJE !!!!!!!   Uto Jul 21, 2009 2:52 pm

Obavestavam sve ljude dobre volje,dosadasnje i buduce nove clanove sledece:

Osnivac ovog foruma sam ja zokikov sa nekoliko dosadasnjih clanova

Server jamb kluba nije ucestvovao i ne ucestvuje u stvaranju ovog foruma niti ucestvuje u radu istog (mada bih ga rado video kao clana foruma)

Sve sto se dogadja na forumu nema nikakve veze sa jamb klubom osim sto smo njegovi clanovi i igramo u njemu

U jamb klubu smo clanovi kao i svi ostali i ocekujem da se prema svim igracima jamb kluba odnosimo s postovanjem kako ljudski tako i igracki ne ignorisuci bilo koga u bilo cemu a pogotovo sto se tice igre

Svi mi ponekad gresimo,ljudski je prastati pa zato pruzimo ruku pomirenja svima.Najteze je oprostiti samome sebi.

Obavestavam sve clanove foruma da je najstoze zabranjeno reklamiranje ovog foruma preko javnog shata jamb kluba.To do sada nismo radili ali necemo ni ubuduce.
Licno sam dao obecanje da clanovi kluba nece reklamirati ovaj forum preko javnog shata jamb kluba.

Svim dosadasnjim i buducim clanovima ovog foruma zelim lepu i ugodnu zabavu,druzenje,korektan odnos prema svima i svakom misljenju bez obzira da li se slazemo sa njime ili ne.

Molim sve clanove da u svo profilu postave dan mesec i godinu rodjenja kako bi nam pruzili zadovoljstvo da cestitamo rodjendan [ nije obavezno ]

Takodje molim sve clanove foruma da svojim postovima ucine diskusije kvalitetnijim bez obzira na misljenje o datoj temi jer svako misljenje je dobro doslo tako cemo imati realniju sliku i donositi bolje i kvalitetnije odluke,takodje bilo bi lepo da pozovete svoje prijatelje da pogledaju forum mozda nadju nesto za njih interesantno ne moraju biti igraci jamba.

Pomazuci sebi pomazemo i drugima

Hvala na razumevanju.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://druzenje.serbianforum.info

VAZNO OBAVEŠTENJE !!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vazno je znati !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D :: OBAVEZNO PROCITATI PRE ULASKA U BILO KOJI FORUM-
Skoči na: