D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D

AKO STE NERASPOLOŽENI NAVRATITE KASNIJE..................................................................................................autor foruma:zokikov
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA

Ići dole 
+3
Radivoj
chira
zokikov
7 posters
AutorPoruka
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyČet Jul 30, 2009 11:30 am

AKO NEKO ODUSTANE STA RADITI SA NJEGOVIM REZULTATIMA


Poslednji put izmenio zokikov dana Uto Avg 04, 2009 1:14 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
chira

chira


Broj poruka : 5
Points : 5
Reputation : 0
Datum upisa : 19.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPet Jul 31, 2009 8:46 am

Po meni bi trebalo da se odigrane partije racunaju.a neodigrane partije da se sankionisu sa po 1 negativnim poenom za svaku neodigranu partiju,tako bi bilo fer za one koji su odigrali,a ne kaznjavati i njih na neki nacin.Primer iz predhodnog turnira je bila Gordana koja je mogla da bude3 zbog toga,a njena zasluga je bila ubedljivo 1 mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPet Jul 31, 2009 1:01 pm

Ne treba mnogo pametovati oko toga.Ako je igrac odigrao vise od 50 posto partija, njegove partije se ne brisu,a svaku sledecu koju ne odigra gubi za "zelenim stolom".Recimo 10-0.Ako je odigrao manje od 50 posto partija onda mu se partije brisu i naravno u oba slucaja igrac koji odustaje treba da dobije automatsku zabranu igranja na, recimo. pet sledeceih turnira.
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPet Jul 31, 2009 8:09 pm

Sto se racuna odigranih partija tice,nemam stav ali pretpostavljam da se moze preuzeti bodovanje u drugim ligama koje bi bilo najadekvatnije.

Ali zato kada je u pitanju odustajanje, e tu se ne slazem sa Radivojem u vezi kaznjavanja.Treba uvek ostaviti mogucnost objektivnih okolnosti,te zato bi se igrac mogao kazniti samo nakon npr.2 neodigrana turnira,a i to definisati u vremenskom roku (npr.12 turnira).
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptySub Avg 01, 2009 2:25 am

moj licni stav je da treba brisati sve partije igraca koji odustane jer po meni to je najrealnije.Ako uzmem u obzir da sam rekao da cu se sloziti sa misljenjem vecine iz dosadasnjih predloga mogao bih da prihvatim delove od svih dosadasnjih diskusija pa na osnovu njih mislim sledece.
Mislim da je nerealno da onaj koji nije odigrao sa igracem koji je odustao dobije mec sa 10:0 iz tog razloga sto ukoliko dva igraca imaju isto bodova i prvi je dobio u pravom susretu igraca koji je odustao sa 8:6 dati drugom igracu bez igre 10:0 je automatska ogromna prednost sto direktno utice na plasman.
Mislim da ako hocemo da se racunaju odigrane partije igraca koji je odustao da bi bilo najrealnije da oni igraci koji nisu odigrali partije sa igracem koji je odustao dobiju partiju za zelenim stolom ali sa 2:0 sto automatski znaci da je taj isti igrac dobio i dva boda za pobedu,vrlo retko se desava da neko nekog dobije u regularnom mecu sa 10:0.
Da sumiram u jednoj recenici.
Igrac koji odustane racunaju mu se do tada odigrane partije a neodigrane gubi sluzbenim rezultatom 2:0.

Sto se tice kaznjavanja ne ucestvovanjem u sledecim turnirima mislim da je rano za to mada ne treba dozvoliti i da svaki turnir neko isti ne zavrsi pa bih predlozio da onaj ko u zadnjih 5 turnira dva puta ne zavrsi turnir nema pravo ucestvovanja na prvom sledecem turniru ukoliko mu se to desi vise puta za kratko vreme onda mu zabraniti igranje na turnirima.
Ipak racunam na svest igraca i da se sami nece prijavljivati ukoliko nisu sigurni da mogu zavrsiti turnir.
Ako nekome iskrsne da ne moze stici odigrati jednu ili dve partije dovoljno je da pre isteka roka obavesti mene ili ostavi post turnir ce biti produzen za jedan dan.
Pozivam i sve ostale da daju svoje misljenje kako bi doneli sto bolji zakljucak o ovim pitanjima i pridrzavali se istih.
Za ovaj tekuci turnir vazi staro pravilo brisu se partije igraca koji ne odigra sve partije.
Zakljucak po ovoj temi donecemo najkasnije do petka kako bi novi turnir poceo po novom zakljucku.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
chira

chira


Broj poruka : 5
Points : 5
Reputation : 0
Datum upisa : 19.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptySub Avg 01, 2009 9:38 am

potpuno se slazem za zokijem i neka se pocne primenjivati od ovog turnira,realno je 2 poena po meni,a 10 je previse jer se na kraju sabiraju osvojeni poni svih odigranih partija,kod ucesnika koji na kraju imaju isti broj bodova za 1 mesto kao sto je vio slucaj 1 turnira,sto bi nekom stvarno donelo mnogo poena,ja sam predlozio 1 sto je po meni malo ali opet bolje nego da se kompletno brisu sce do tada odigrane partije gde niko nedobija nista.
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptySub Avg 01, 2009 3:45 pm

Definitivno treba razgraniciti dve stvari.Jedno je kaznjavanje onog koji odustaje, a drugo bodovanje neodigranih partija.

Bodovanje neodigranih sa 10:0,2:0,1:0,je kazna (posledica) za onog koji odustaje.Ali time se nezasluzeno nagradjuju igraci tih neodigranih partija,i tako dovode u povoljniji polozaj -nicim izazvano.

Ja takav predlog ne podrzavam vec jednostvno brisati partije.
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyNed Avg 02, 2009 11:33 am

Gordana ::
Definitivno treba razgraniciti dve stvari.Jedno je kaznjavanje onog koji odustaje, a drugo bodovanje neodigranih partija.

Bodovanje neodigranih sa 10:0,2:0,1:0,je kazna (posledica) za onog koji odustaje.Ali time se nezasluzeno nagradjuju igraci tih neodigranih partija,i tako dovode u povoljniji polozaj -nicim izazvano.

Ja takav predlog ne podrzavam vec jednostvno brisati partije.

Ovo je slucaj gde nema idealnog resenja, vec samo treba naci najmanje lose resenje.Ako mec registrujete sa 2-0, onda mozete doci u sledecu situaciju.Gordana i ja igramo zadnji mec i njoj treba pobeda od najmanje tri razlike da bi bila prva i posto ja gordanu organski ne podnosim ja jednostavno odustanem od takmicenja i time je drasticno ostetim,a posto niste za kaznajvanje ja prodjem sasvim nekaznjeno i jos sam srecan jer Gordana nije prva.Znaci da ne bi dolazilo do toga mora neka kazna da postoji za onoga koji odustane.Ovo su turniri koji nisu striktno ograniceni vremenom pa tako ako i iskrsne neka obaveza, za dan dva taj igrac ce biti u stanju da odigra mec.

Ako pratite sport onda znate da u slucaju da ekipa istupi iz lige njeni rezultati se brisu ako nije odigrala 50 posto meceva iz te lige,ako jeste ne brisu se.Procenat varira pa ide od 50 do 70, no to niej bitno , bitna je sustina.

Pogledajte malo rezultate bilo je tu rezultata i 17-2 i svakakvih pa onda 10-0 i nije tako puno kako vi tvrdite.U tom slucaju je ostecen ovaj sto je dobio sa 10-0.Elem kako rekoh nema idealnog resenja.Ako vam je mnogo 10- 0, mozda se mozemo naci na 5-0 Very Happy .2-0 je premalo.
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyNed Avg 02, 2009 7:08 pm

Da ne bismo razmatrali svea moguca namerna i nenamerna odustajanja kao i tajming istih, predlazem sledece:

1.Igrac koji odustane plasira se na poslednje mesto bez obzira na broj osvojenih poena i vreme odustajanja

2.Nakon 2 odustajanja u okviru 5-10 turnira(predlozite broj) ne moze igrati sledecih xxxx turnira

3.Svima se brisu odigrane partij sa tim igracem

Obrazlozenje-Kalkulisanje svedeno na najmanju meru, ali kako su u pitanju 3-4 kredita u vrednosti jednog Macho sladoleda, ne bih dalje elaborirala.I dalje ostajem pri stavu da bodovanje neodigranih partija pravi vecu stetu igracima (neravnopravnost) od koristi "kaznene mere",

Radivoje duso, a sto me ne podnosis ?
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPon Avg 03, 2009 8:13 pm

Gordana ::
Da ne bismo razmatrali svea moguca namerna i nenamerna odustajanja kao i tajming istih, predlazem sledece:

1.Igrac koji odustane plasira se na poslednje mesto bez obzira na broj osvojenih poena i vreme odustajanja

2.Nakon 2 odustajanja u okviru 5-10 turnira(predlozite broj) ne moze igrati sledecih xxxx turnira

3.Svima se brisu odigrane partij sa tim igracem

Obrazlozenje-Kalkulisanje svedeno na najmanju meru, ali kako su u pitanju 3-4 kredita u vrednosti jednog Macho sladoleda, ne bih dalje elaborirala.I dalje ostajem pri stavu da bodovanje neodigranih partija pravi vecu stetu igracima (neravnopravnost) od koristi "kaznene mere",

Radivoje duso, a sto me ne podnosis ?

Pa kad se necemu ne zna uzrok onda se kaze da je to organskog porekla.A sto se tice brisanja partijA bez obzira u kom periodu se odustane, mogu samo jos dodati, primenom tvoje logike o stetnosti ,da kad ti meni obrises partiju koju sam ja dobio ti si mene ostetila.A, posto hoces mene da ostetis , nikad vise te necu proglasiti za pobednika turnira.Bruka.

NIKAD SE NE BRISU PARTIJE NAKON 50 POSTO ODIGRANIH I NIGDE .NARAVNO study
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPon Avg 03, 2009 9:27 pm

Ti Radivoje, znaci smatras da igraci koji su npr,sve partije izgubili od onog koji odustaje u istom su polozaju kao i druga polovina igraca kojima se nakon odustajanja beleze sve pobede?

To je ok za tebe posebno ako si u prvoj grupi,a ja koju ne podnosis organski u onoj drugoj grupi "sreckovica"?
I uzmem ti prvo mesto
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPon Avg 03, 2009 9:54 pm

Gordana ::
Ti Radivoje, znaci smatras da igraci koji su npr,sve partije izgubili od onog koji odustaje u istom su polozaju kao i druga polovina igraca kojima se nakon odustajanja beleze sve pobede?

To je ok za tebe posebno ako si u prvoj grupi,a ja koju ne podnosis organski u onoj drugoj grupi "sreckovica"?
I uzmem ti prvo mesto
lol!


Ne smatram,ali smatram da je manja steta.Neki umniji ljudi od tebe(mozda cak i od mene,salim se ne skaci Very Happy .Salim da se su umniji od mene Embarassed ) su to smislili ( 50 i vise posto),tako da nema tu sta puno da se mozga i objasnjava.

Ti mozes da uzmes prvo mesto samo onda kad ja pravim tabelu,a zoki potpise.Videcemo se sledece nedelje na turniru u klasiku, samo moram uzeti nesto protiv alergije study
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPon Avg 03, 2009 10:28 pm

Radivoje, napravi i ovu tabelu za Joly da budem prva bounce bounce bounce

Posto se niko vise ne ukljucuje u diskusiju-pata karta.

Cekamo sudiju Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
makicaka

makicaka


Broj poruka : 8
Points : 9
Reputation : 0
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 49

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPon Avg 03, 2009 11:12 pm

Mogu li da znam ko je odustao od takmicenja?
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPon Avg 03, 2009 11:18 pm

Gordana ::
Radivoje, napravi i ovu tabelu za Joly da budem prva bounce bounce bounce

Posto se niko vise ne ukljucuje u diskusiju-pata karta.

Cekamo sudiju Twisted Evil

Pravim duso, samo iz senke.Odakle ispade ovo duso?Bombonice su ipak prejake.
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyUto Avg 04, 2009 12:12 am

makicaka wrote:
Mogu li da znam ko je odustao od takmicenja?


Na proslom, prvom turniru odustala Micuna ,odigrala vise od pola.
Brisane su partije.
Nazad na vrh Ići dole
ANJA




Broj poruka : 8
Points : 8
Reputation : 0
Datum upisa : 24.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyUto Avg 04, 2009 3:05 am

Слажем се са Зокијем и Горданом да резултате постигнуте са чланом који је одустао од такмичења напросто треба обрисати. Истина је да није пријатно изгубити заслужене поене, али није ни праведно добити незаслужене. Јасно је да у сваком случају ситуација на тебели може бити измењена (у нечију корист, ондосно на нечију штету), али сигурна сам да је међу нама мало оних који ће од такмичења одустати с таквом намером. Ако се, пак, ипак покаже да таквих има, лако им се може забранити учешће у такмичењима.

Не разумем се много у спортове и не знам поуздано како су овакве проблеме решили други, али, наравно, верујем Радивоју да је његов предлог преузет од неког "паметнијег" и да се негде већ примењује. Но, ипак, не слажем с онима који мисле да је преузето решење увек боље од оригиналног и не налазим да је паметно одбацити боље решење само зато што се оно не примењује у другим спортовима и играма.

Напослетку, ако вам се ипак чини занимљивије да делите незаслужене поене, него да бришете заслужене, онда би, чини ми се, било поштено да се они поделе свима (но, и ту би било оних који поене заиста јесу заслужили - нема правде Smile).
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyUto Avg 04, 2009 12:52 pm

Posto razmisljanja u postovima ne vode ka resavanju problema ka jednom stavu vec ocigledno ima dva ozbiljna predloga oko kojih za svaki postoje finese predlazem da odluku donesemo glasanjem.
Mozemo glasati do petka 07.08 do 14 casova rezultat ankete ce biti i pravilo za ubuduce.

Licno mislim da idealno resenje ne postoji u takvim slucajevima jer ce u bilo kojoj varijanti neko biti ostecen mozemo se samo nadati da se to vise nece dogadjati a u koliko se to dogodi na kraju turnira gde je ostalo jedna ili dve partije automatska kazna ce biti neucestvovanje na sledecim turnirima(broj takvih turnira ce se odrediti prema vremenu odustajanja sa turnira).

Pitanje za glasanje ce biti da li ste za to da prilikom odustajanja igraca sa turnira za to:

OPCIJA 1:Da se brisu sve odigrane partije tog igraca

OPCIJA 2:Da se ukoliko je igrac odigrao 50% i vise partija ostali igraci koji nisu igrali sa njim pobede rezultatom 5/0

NAPOMENA: Odustajanje od turnira znaci ostanak bez plasmana


Poslednji izmenio zokikov dana Uto Avg 04, 2009 1:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyUto Avg 04, 2009 1:56 pm

ANJA ::


Не разумем се много у спортове и не знам поуздано како су овакве проблеме решили други, али, наравно, верујем Радивоју да је његов предлог преузет од неког "паметнијег" и да се негде већ примењује. Но, ипак, не слажем с онима који мисле да је преузето решење увек боље од оригиналног и не налазим да је паметно одбацити боље решење само зато што се оно не примењује у другим спортовима и играма.

Ako se neko ne razume u sportove,a pri tome jedno resenje koje primenjuju SVI sportski savezi u svojim ligama ocenjuje kao lose, onda tu meni neke stvari nisu jasne.Jos mi je nejasnije kako se moze ovo drugo resenje nazivati originalnim?!?!?!?!Pa sta vi mislite ili sta ti mislis da su oni razmartali izmedju predloga da se brise do 50 posto,a da se ne brise iznad 50 posto i da se recimo takmicenje, u slucaju odustajanja jednog igraca, izmesti u pojas Gaze ili na jedan od Saturnovih prstenova? Naravno da su u opticji bila samo ta dva resenja, brisati sve partije bez obzira kad se odustane i brisanje vezati za odredjeni procenat odigranih partija.Svakako da je izabrano MANJE LOSE resenje, da se brisu partije do 50 ( u nekim sprotovima procenat ide na 70).

Imajuci sve to u vidu , cenim da je vrlo ambiciozno od mlade dame, ovo drugo resenje proglasiti za bolje i pametnije.

Sto se tice kaznenih mera, klasicno balkansko razmisljanje.Cekacemo prvo da se desi pa cemo onda uvesti "zakon" koji se naravno nece strogo primenjivati, vec onako...
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyUto Avg 04, 2009 2:28 pm

Radivoj ::
ANJA ::


Не разумем се много у спортове и не знам поуздано како су овакве проблеме решили други, али, наравно, верујем Радивоју да је његов предлог преузет од неког "паметнијег" и да се негде већ примењује. Но, ипак, не слажем с онима који мисле да је преузето решење увек боље од оригиналног и не налазим да је паметно одбацити боље решење само зато што се оно не примењује у другим спортовима и играма.

Ako se neko ne razume u sportove,a pri tome jedno resenje koje primenjuju SVI sportski savezi u svojim ligama ocenjuje kao lose, onda tu meni neke stvari nisu jasne.Jos mi je nejasnije kako se moze ovo drugo resenje nazivati originalnim?!?!?!?!Pa sta vi mislite ili sta ti mislis da su oni razmartali izmedju predloga da se brise do 50 posto,a da se ne brise iznad 50 posto i da se recimo takmicenje, u slucaju odustajanja jednog igraca, izmesti u pojas Gaze ili na jedan od Saturnovih prstenova? Naravno da su u opticji bila samo ta dva resenja, brisati sve partije bez obzira kad se odustane i brisanje vezati za odredjeni procenat odigranih partija.Svakako da je izabrano MANJE LOSE resenje, da se brisu partije do 50 ( u nekim sprotovima procenat ide na 70).

Imajuci sve to u vidu , cenim da je vrlo ambiciozno od mlade dame, ovo drugo resenje proglasiti za bolje i pametnije.

Sto se tice kaznenih mera, klasicno balkansko razmisljanje.Cekacemo prvo da se desi pa cemo onda uvesti "zakon" koji se naravno nece strogo primenjivati, vec onako...

A da li takav los plasman ekipe ili pojedinca na tom takmicenju ima neke i vise posledice- pad ukupnog rejtinga, penali.....
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyUto Avg 04, 2009 2:39 pm

Od obicnog problemcica napravismo veliki.
Ne razumem cemu dalje vodi diskusija.
Postoji sto resenja za svaki problem i uvek ce se naci nesto novo sto nekome ne odgovara.
Iz dosadasnjih izlaganja se jasno vide dve opcije i molio bih da glasate i resimo ovaj problem svaka dalja diskusija po ovom pitanju nas troje cetvoro ne vodi nicemu cak vise moze dovesti do carki koje nam nisu cilj.
Najbitnije je da se izjasnimo kroz anketu i resenje ce vaziti za sve

Pozdrav i ocekujem rezultat ankete
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptySre Avg 05, 2009 12:56 pm

Zbog misljenja nekih clanova da nisu izneli svoje misljenje do kraja i mogucnosti da se jos neko ukljuci u raspravu tema i glasanje ce se produziti do 14.08.
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptySre Avg 05, 2009 2:35 pm

Radivoj ::
Gordana ::
Radivoje, napravi i ovu tabelu za Joly da budem prva bounce bounce bounce

Posto se niko vise ne ukljucuje u diskusiju-pata karta.

Cekamo sudiju Twisted Evil

Pravim duso, samo iz senke.Odakle ispade ovo duso?Bombonice su ipak prejake.

Ukljucila se makicaka, cek da joj odgovorim.Odustali su jovan, dragoslav i Drug Tito.Pepica Kardelj jos razmislja.

Posle ovakvog odgovora, zaista se postavlja pitanje, da li uopste biti prisutan na forumu. Exclamation Question Exclamation
Radivoje, cenim tvoj visoki stepen znanja, ali mislim da nije neophodno ponizavanje ljudi, koji su ovde da se zabave, druze i steknu (ako je moguce) ponekog prijatelja.
Cemu ovakav odgovor?
Da li te takav nastup cini srecnim? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Makicaka   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptySre Avg 05, 2009 3:00 pm

Makicaka:
"Posle ovakvog odgovora, zaista se postavlja pitanje, da li uopste biti prisutan na forumu. Exclamation Question Exclamation
Radivoje, cenim tvoj visoki stepen znanja, ali mislim da nije neophodno ponizavanje ljudi, koji su ovde da se zabave, druze i steknu (ako je moguce) ponekog prijatelja.
Cemu ovakav odgovor?
Da li te takav nastup cini srecnim? Shocked[/quote]"

Oicto je da se ne poznajemo, pa odatle i nepsorazum.Nemam obicaj da ponizavam ljude i to mi je zaista strano.Dovoljni su oni sami sebi.Ne znam gde si videla da sam te ponizio ili osetila,ali ako jesi ja ti se ovim putem javno izvinjavam.

Ono sto je bilo u ovom postu to je zavitlavanje sa gordanom i sala (mala neuspela, sto se tebe tice) na osnovu tvog pitanja.Nasalio sam se jer sam mislio da je potpuno nebitno ko je odustao(mogla si bilo koga privatno pitati) za dogovor kako postupiti u tom slucaju.Prosto. Mislim da ti je post nezasluzeno obrisan i zahtevao sam da se vrati na forum.Izvini jos jednom.

p.s. Naci ovde prijatelja? Ambiciozno Embarassed . Sto se srece tice...Siroka tema.

p.p.s. Naravno da trebas ostati ovde na forumu i igrati ovde turnire, a ne tamo sami ti i jovan na dva turnira.
Nazad na vrh Ići dole
Waldorf




Broj poruka : 5
Points : 6
Reputation : 1
Datum upisa : 18.07.2009

ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPet Avg 07, 2009 12:24 pm

Izvinjavam se svim igracima turnira Joly sto isti nisam zavrsio.Zokiju sam pojasnio zbog cega sam bio u nemogucnosti da ga odigram do kraja i budem u klubu ovih dana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D :: TAKMICENJA :: DISKUSIJE O TAKMICENJIMA i pitanjima u vezi takmicenja-
Skoči na: