D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D

AKO STE NERASPOLOŽENI NAVRATITE KASNIJE..................................................................................................autor foruma:zokikov
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava

Ići dole 
+3
Radivoj
Gordana
zokikov
7 posters
AutorPoruka
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySre Jul 15, 2009 2:43 pm

U ovom delu cemo se dogovarati o svim takmicenjima


TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Istockphoto_6803420-rollign-dices


Poslednji put izmenio zokikov dana Uto Jul 21, 2009 12:35 am, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySub Jul 18, 2009 5:19 pm

Nastavljamo gde smo zastali.
Prvobitan predlog da se organizuje pojedinacni turnir na dve table Radivoj je korigovao i evo usaglasene varijante Twisted Evil

1.TURNIR JE TIMSKI TJ U PAROVIMA
2.IGRAJU SE TABLE KLASIK I JOLY
3.JEDAN IGRAC IZ PARA IGRA SAMO KLASIK, DRUGI JOLY
4.IGRA SE SSS PO TABLAMA,NARAVNO,TAKO DA PAROVI MEDJUSOBNO ODIGRAJU UKUPNO 2 PARTIJE
5.OBRACUN REZULTATA MEDJU PAROVIMA VRSI SE SABIRANJEM OSTVARENIH POENA
NA OBE TABLE, ALI BEZ 2 POENA ZA POBEDU,JER BODUJEMO UKUPAN TIMSKI REZULTAT, A NE POJEDINACNE PARTIJE (MUSKI TO POREDE SA VATERPOLOM..)
6.U FOND ZA NAGRADE SVAKI IGRAC ULOZI KREDIT (opcija pokloni kredit na ime Zokikov a on na kraju raspodeljuje).Od broja ucesnika zavisice i broj nagradjenih mesta

Pocetak turnira , duzina trajanja dogovorice se u hodu,prvo da izjasne zainteresovani. Basketball

NACIN REALIZACIJE:Kada se zakljuci prijavljivanje(igraci mogu da se prijave pojedinacno pa cemo spariti ako nemaju odmah para),Zoki napravi listu parova i odredi termin pocetka.Kada igraci zavrse partiju,jedan od njih upise rezultat na forum npr gordana - radivoj 23-3 (klasik).Na osnovu tih rezultata Zoki na kraju napravi rang listu i deli nagrade.Zainteresovani treba prvo da se uclane zbog prijava, upisa rez,ali i ostalih tema foruma
VAZNO-Kod upisa poena ne upisivati 2 za pobedu,tj.umanjiti poene koji se evidentiraju u klubu na kraju partije.

DOPUNA PREDLOGA

Obzirom da su igraci podeljeni po tablama,predlazem da se vrsi trostruko rangiranje .

ZNACI, NA KRAJU TURNIRA SACINE SE TRI RANG LISTE-
a) PARSKI
b)samo JOLY
C)SAMO KLASIK

Na taj nacin igraci se bore i za tim ali i pojedinacni plasman.Naravno da se prva mesta sve tri rang liste nagradjuju, npr.najvise parski jer je to osnova turnira, a zatim pojedinacni plasman (tu se boduje pobeda +2 naravno),

Ova dopuna ne menja osnovnu koncepciju, samo mislim da turnir cini zanimljivijim Arrow lol! lol!


Poslednji izmenio Gordana dana Ned Jul 19, 2009 12:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySub Jul 18, 2009 7:56 pm

Prijavljujem Gordanu da mi je duzna...Ups nije to ta ustanova, hajd` kad sam vec tu prjavljujem Anju i mene kao par ili ti kao tim 'Odbaceni'.Naravno Anja igra joly,a ja klasik.
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySub Jul 18, 2009 9:25 pm

Prvo da kazem da podrzavam predlog i ucestvovacu cim nadjem par prijavicu se

Moram da proverim da li sam dobro razumeo
igramo u paru stim sto jedan clan para igra klasik a drugi joly
Upisuju se ostvareni poeni
imamo ligu sss klasik
imamo ligu sss jolu
ostvareni rezultati para se sabiraju i pobednicki par dobija dva boda
tako se pravi tabela pobednika na obe table

Mozda bi bilo jednostavnije a svodi se na isto
odvojene lige sss gde je svaka pobeda dva boda i dobijamo redosled na tablama
a konacne zbirove bodova iz liga sss parovima sabrati i dobiti redosled na obe table timski

Bice kako vecina odluci to je samo predlog

Mala primedba sto se tice raspodele nagrada:
Premalo nas je da bi delili nagrade i pobednicima liga sss i ukupnim pobednicima

Predlog da se nagrade dele samo prve tri ekipe(ukupni plasman)
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySub Jul 18, 2009 9:56 pm

U vezi nagrada i napisala sam da se prva mesta sve tri rang liste nagradjuju,bas zato sto bi fond od 1 kredit bio neovoljan za vise

Ako je u timskom ukljuceo i pojedinacno takmicenje, onda svima isto,ako se slazete.(npr od 12 kredita prvom paru 6 i po tablama po 3 za prva mesta),
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySub Jul 18, 2009 10:00 pm

Sada je vec puno razumljivije i ima logike ,ja sam za sto se tice nagradjivanja

Promaklo mi je ali sada zelim da ukazem da je bolje upisivati rezultat na primer klasik 1243:1123 joly 4235:4238
Puno je realnije i preciznije tu je jedino meni teze jer treba sabirati cetvorocifrene brojeve ali zbog realnosti nece mi biti tesko
Parove cu napraviti zadnji dan pre podne sto znaci lista se zakljucuje uvece kasno i bice objavljeno postom
Turnir pocinje sutradan oko 15 casova ili kada se dogovorimo,u tom vremenu cu napraviti raspored igranja parova i prilagoditi tabele broju igraca
Mislim da tu nece biti problema
Pre samog pocetka ocekujem da se svi ili bar vecina skupimo i turnir pocinje onog momenta kada iznesem postom kolike su nagrade za koju igru
Nadam se da ce te se sloziti samno ako ima drugih predloga izvolite pisite
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyNed Jul 19, 2009 1:40 am

[quote="zokikov"]Sada je vec puno razumljivije i ima logike ,ja sam za sto se tice nagradjivanja

Promaklo mi je ali sada zelim da ukazem da je bolje upisivati rezultat na primer klasik 1243:1123 joly 4235:4238
Puno je realnije i preciznije tu je jedino men teze jer treba sabirati cetvorocifrene brojeve ali zbog realnosti nece mi biti tesko
Parove cu napravitizadnji dan pre podne sto znaci lista se zakljucuje uvece kasno i bice objavljeno postom
Turnir pocinje sutradan oko 15 casova ili kada se dogovorimo,u tom vremenu cu napraviti raspored igranja parova i prilagoditi tabele broju igraca
Mislim da tu nece biti problema[/q

Moje misljenje je da to odvojene lige... Se svodi na ono sto je Jovan radio, dakle bodova sa 2 boda pojedinca u timu.Ako pravimo timsko takmicenje onda ne treba da odvajamo table.Jedino sto bi ovde trebalo,posto se ne igraju iste table, uraditi je da sabiramo bodove (ono 7-5) a ne poene(1230-1110).Razlog je prost jer u joly tabli ima mnogo vise poena pa bi klasik bio beznacajan u slucaju neke vece razlike u joly.E, sad slazem se da se posebno vodi po tablama, mislim da to nije neki veci problem.Razmislite o tome:)
Nazad na vrh Ići dole
micuna

micuna


Broj poruka : 8
Points : 14
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyNed Jul 19, 2009 2:28 pm

Valjda nisam opet pogresila post........... Embarassed

Prijavljujem par, tj. tim:

Ena - klasik
micuna - yoly
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyNed Jul 19, 2009 6:25 pm

Prijavljujem se za Joly, ali ako ne bude dovoljno igraca za klasik, igracu klasik.
Para ne trazim, nacice se vec neko ko ce me hteti Evil or Very Mad Valjda.
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyNed Jul 19, 2009 8:19 pm

Po punomoci prijavljujem par

klasik Milica
joly sladjas
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyNed Jul 19, 2009 10:02 pm

Prijavljujem par:

klasik zokikov
joly Pedja Djok
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyPon Jul 20, 2009 2:42 pm

Prijavljujem dreem tim

Katarina 72 klasik
Gordana JoLY
Nazad na vrh Ići dole
OLJA




Broj poruka : 1
Points : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 20.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyPon Jul 20, 2009 11:12 pm

Aha, e sada vidim. Prijavljujem se i za joly i za klasik.Jos da se sparim sa nekim! Jesu li parovi nepromenljivi ili se mogu menjati? Jos nisam ukapirala kako ovo radi? cyclops
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyPon Jul 20, 2009 11:49 pm

Igramo u paru ali jedan clan para igra joly a drugi klasik znaci nadji ili cemo naci nekoga da igra sa tobom.
Znaci ako ti igras joly treba traziti sa kime ces igrati ali on ili ona igra klasik

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyUto Jul 21, 2009 4:58 pm

Turnir ce poceti u PETAK 24.07 u 16 casova
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySre Jul 22, 2009 1:58 am

Predlazem da se igra DVOKRUZNO ,to bi bilo 10 partija ako bi bilo 6 parova.
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySre Jul 22, 2009 2:02 pm

Sto se mene tice moze samo sto moram menjati table za vodjenje rezultata

Bilo bi posebno za klasik posebno za joly i treca ekipno
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
bridge




Broj poruka : 17
Points : 17
Reputation : 0
Datum upisa : 20.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySre Jul 22, 2009 8:25 pm

bridge / joly

oca / klasik
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa972




Broj poruka : 8
Points : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 22.07.2009

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: nebojsa972   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptySre Jul 22, 2009 9:26 pm

prijava za klasik
Nazad na vrh Ići dole
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava EmptyČet Jul 23, 2009 10:58 am

chira /joly
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Sponsored content





TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava   TAKMICENJE KLASIK  JOLY U PARU,dogovor,prijava Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» TAKMICENJE KLASIK JOLY u PARU (raspored igre,rezultati,tabela,upisivanje rezultata)
» LIGE SSS na tablama klasik,standard joly
» TAKMICENJE POJEDINACNO NA TABLI JOLY-tabele i upis rezultata
» PRIJAVA ZA TURNIR KLASIK pocinje 07.08 u 15 casova
» ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D :: TAKMICENJA :: ARHIVA takmicenja-
Skoči na: