D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D

AKO STE NERASPOLOŽENI NAVRATITE KASNIJE..................................................................................................autor foruma:zokikov
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 D O B R O D O S L I C A

Ići dole 
AutorPoruka
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

D O B R O D O S L I C A Empty
PočaljiNaslov: D O B R O D O S L I C A   D O B R O D O S L I C A EmptyNed Jul 19, 2009 1:11 am



Na ovaj forum su dobrodosli svi koji:

Nemaju nameru da vredjaju drge
Ne iznose negativna misljenja o jamb klubu(jer svi smo njegovi clanovi)
Svojim misljenjem zele da doprinesu boljem radu ovog foruma(svako misljenje je dobrodoslo )
Ne shvataju misljenje drugih da je upereno protiv njih vec da je to njegovo misljenje sa kojim moze da se slozi ili ne
Od svih predloga za igre uvek izvuci dve opcije koje ce ici na anketu i gde ce odluciti vecina
O volji vecine se ne raspravlja
U toku bilo koje igre mogu se upucivati misljenja za poboljsanje sledece igre tog tipa
Forumom ne zelim da upravljam sam vec zelim da na njegovom unapredjenju radimo svi
Za pocetak ko zeli da bude urednik mislim da je dovoljan jedan neka se prijavi
Urednika cemo menjati kako se dogovorimo a moze i mesecno
Ko god misli da moze organizovati bilo kakav turnir samo napred ja cu pruziti pomoc koliko mogu
SLOZNI MOZEMO SVE,NESLOGA SAMO RAZDVAJA
VOLJA VECINAE JE UVEK U PRAVU

Ovde mozemo realizovati sve nase ideje a moze svako svoju ideju realizovati i organizovati ako vecina odluci da je sledeca za igru jedino ja moram voditi tabelu sto mi nece biti tesko,mozete i to ako imate tabelu

Zelja mi je da svaki prijavljeni clan bude aktivan u diskusijama po svakom predlogu bar sa izrazavanjem misljenja o svakom predlogu kako bi se donosile odluke koje odgovaraju vecini clanova

Ako bi neki predlog imao podjednako interesovanje za realizaciju na dva nacina sprovescemo oba pa cemo za ubuduce videti koji je bolji

NEMOJTE NIKADA ZABORAVITI

ZA SVADJU JE UVEK POTREBNO DVOJE



Evo kriterija za tvoj govor o drugome: Ako su istina i ljubav u tebi - tada govori a ne šuti. Ako su tvoje riječi istinite, a drugoga povređuju - šuti, jer bi to bila samo istina, ali ne i ljubav. Ako tvoja riječ govori ljubav, ali neistinito - šuti, jer bi tvoja riječ bila hipokrizija, a ne istina...
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
 
D O B R O D O S L I C A
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D :: Pravilnik Rada Foruma :: Dobrodošlica-
Skoči na: