D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D

AKO STE NERASPOLOŽENI NAVRATITE KASNIJE..................................................................................................autor foruma:zokikov
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA

Ići dole 
4 posters

KADA IGRAC ODUSTANE OD TAKMICENJA NJEGOVE PARTIJE TREBA:
BRISATI
ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA I_vote_lcap75%ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
AKO JE ODIGRAO 50% i vise partija igraci koji nisu igrali sa njim pobedjuju sa 5/0
ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA I_vote_lcap25%ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 4
 

AutorPoruka
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyUto Avg 04, 2009 3:26 pm

Ovde mozete glasati za dve opcije.


Izvinjavam se igracima koji su glasali u odvajanju ankete sa teme doslo je do greske i gubljenja dva glasa pa molim one koji su vec glasali da to ponovo ucine.

Hvala na razumevanju
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Waldorf




Broj poruka : 5
Points : 6
Reputation : 1
Datum upisa : 18.07.2009

ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyPet Avg 07, 2009 12:34 pm

Po meni bi realnije bilo da se onima koji nisu odigrali sa igracem koji je odustao to boduje kao pobeda,znaci 2:0.Smatram da je 5 poena previse,na stranu to da moze postojati dogovor sa nekim da se namerno ne odigraju neke partije da bi neko uzeo mozda i presudnih 5 poena.
Zoki mislim da bi trebao ubaciti u glasanje i ovu opciju sa 2 poena.
Nego da cujemo i ostale igrace sta misle...
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptyNed Avg 09, 2009 7:06 pm

Nisam sigurna da se razumemo kada pricamo o kaznenim poenima za odustajanje.
Ako se poraz boduje sa 2 i to ostaje, onda bi ovo bili tzv"poeni iz partije".
Ti poeni iz partije imaju znacaj samo kada su igraci sa istim brojem bodova (mislim na bodovanje 2, 1 0) pa odlucuje razlika u poenima.Ako je jednan krug partija je izgubljena bez obzira sa koliko poena , nema znacaja.
Ako su dva kruga onda je bitno i to sa sto vise razlike.

Primer-na kraju dva igraca imaju isti broj bodova npr.12 i odlucuje razlika u poenima.Prvu je dobio onaj koji odustaje sa npr.9:6.Ako bi se druga neodigrana vodila sa 0:2 tada bi onaj koji odustaje svakako bio prvi.

Nadam se da sam bila jasna.
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA EmptySre Avg 12, 2009 1:49 pm

Waldorf ::
Po meni bi realnije bilo da se onima koji nisu odigrali sa igracem koji je odustao to boduje kao pobeda,znaci 2:0.Smatram da je 5 poena previse,na stranu to da moze postojati dogovor sa nekim da se namerno ne odigraju neke partije da bi neko uzeo mozda i presudnih 5 poena.
Zoki mislim da bi trebao ubaciti u glasanje i ovu opciju sa 2 poena.
Nego da cujemo i ostale igrace sta misle...

Ono sto je dobro u ovom predlogu je to da se ipak mec registruje,e sad rezultat od 2-0 nije dobar.Kao prvo mislim da 2-0 u klasiku nije isto sto i 2-0 u joly.Mozda bi trebalo onda uvesti razlicite rezultate za table.E, sad sto se namestljki tice njih uvek moze da bude.One mogu biti pametne i tesko uocljive,a mogu biti glupe i drske ( kakva je bila sad u mecu nanco-kiki,gde je doticna uspela da zabelezi celiih 408 poena u klasiku Very Happy ).Stoji taj primer sto si rekao,ali moze da se desi recimo da tebi treba pobeda u zadnjem kolu sa mnom od tri razlike i vrlo je realno da me dobijes sa tri razlike,a ja kazem necu da igram izgubim sa dva i ti izgubis prvo mesto zbog toga.Zato mislim da je realnije pet razlike ili mozda izracunati neki prosek za svaku tablu.Sad ces ti reci moze meni da fali pobeda od 6 a ti predas....Jeste ali je mnogo realnije da ces me dobiti sa tri razlike nego sa sest.Nadam se da smo se skontali.Znaci poenta je samo u tome da se nadje najmanje lose resenje, jer idealnog u ovom slucaju nema.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty
PočaljiNaslov: Re: ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA   ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ANKETA ODUSTAJANJE OD TAKMICENJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D :: TAKMICENJA :: DISKUSIJE O TAKMICENJIMA i pitanjima u vezi takmicenja-
Skoči na: