D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D

AKO STE NERASPOLOŽENI NAVRATITE KASNIJE..................................................................................................autor foruma:zokikov
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zokikov
Admin
zokikov


Broj poruka : 224
Points : 678
Reputation : 0
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 61
Lokacija : Mladenovac

ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA Empty
PočaljiNaslov: ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA   ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA EmptyNed Avg 09, 2009 12:22 pm

Molim sve clanove da razmisle da li i kako zele da igraju jamb preko foruma.Za ovo kratko vreme razocarao sam se u mnogo stvari i gubim volju za daljim radom.Ocigledno je da ja nisam za ovaj posao jer ne mogu da razumem da nema dana da se neko ne zali za nesto.Ne zelim nikoga da odvajam niti da omalovazim ali ja nisam spreman na tako nesto niti da se raspravljam sa nekima niti da mirim nekoga svi ste odrasli ljudi pa radite kako mislite da radite.
Ako neko zeli da preuzme organizaciju takmicenja pruzicu svu mogucu podrsku prvenstveno mislim na vodjenje tabela.
ZBOG MOJE GRESKE U TURNIRU PAROVA KOD PLASMANA TABLE JOLY SVA TRI PRVOPLASIRANA DOBICE PO 4 KREDITA jer sam i u drugom ispravljanju napravio gresku moja greska moja krivica.
Ako se niko ne prijavi za vodjenje i organizaciju turnira , turnira vise nece biti.

Hvala na razumevanju
Nazad na vrh Ići dole
https://druzenje.serbianforum.info
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA   ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA EmptyNed Avg 09, 2009 1:32 pm

Potpuno te razumem, jer si mnooogo ulozio u forum, puno rada , volje i vremena, a moras da ga razbacujes na glupe nesuglasice izmedju igraca gde ocekuju da arbitriras.

Svi treba da znaju da za ovo nisi placen, da radis volonterski i cik da neko zameri bilo kakvu gresku.Pa i program na kome igramo je imao bagove,i to ne male, oni ispravljani u hodu,a kamoli covek koji to radi tako kratko vreme i to sam.

Ti si perfekcionista( vidi se kako si savrseno uredio forum) pa zato tako reagujes.
Svi vole na gotovo, svi vole da neko drugi radi a oni da stavljaju primedbe iz fotelje.
Savetujem ti da ne odustajes, ja cu pomoci koliko mogu, ali azurna u vodjenju tabela kao ti ne mogu biti zbog obaveza.Uostalom, ovo nije programski podrzano, sve mora rucno da se radi, prema tome, ko hoce da vidi plasman svakog trenutka nek uzme olovku i nek sabira kao ti.A kome nije bitno, a nije mnogima da to bude odmah, nek sacekaju dan dva.

Oko organizacije takodje treba posao svesti na sledece-evidentirati prijavljene i datum pocetka.Svako odgovara za upis rezultata i tajming turnira (nema sta da pozurujes, svako nek razmislja odgovorno, ko nece ne mora da igra).Posle dan, dva azurira se tabela.Ako nekom ovo ne odgovara, nek se prihvati sam.Takodje turnir je SSS tako da MORA tako i da se igra.Kome ucesnici ne odgovaraju nek se ne prijavljuje.

I nas 5 da igra turnir bice super-igramo se.

Zokikov, svaki pocetak je tezak, nije to samo fraza definitivno, ali naravno da ti neces ovo sam raditi stalno (to rade samo oni koji su placeni, a i oni umeju da odustanu).
Generalno ljudi tesko drugima priznaju uspeh i zasluge, uglavnom se gleda da je "casa poluprazna a ne polupuna".

Svaka cast za sve sto si uradio do sada a i sto ces tek, samo malo odmori mozak, najvise od negativne komunikacije.Najveca pouka mladih koju su nam uputili spontano, a koju treba ozbiljno shvatiti je -OPUSTENO.
Nazad na vrh Ići dole
Radivoj




Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 17.07.2009

ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA   ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA EmptyNed Avg 09, 2009 2:17 pm

zokikov ::
Molim sve clanove da razmisle da li i kako zele da igraju jamb preko foruma.Za ovo kratko vreme razocarao sam se u mnogo stvari i gubim volju za daljim radom.Ocigledno je da ja nisam za ovaj posao jer ne mogu da razumem da nema dana da se neko ne zali za nesto.Ne zelim nikoga da odvajam niti da omalovazim ali ja nisam spreman na tako nesto niti da se raspravljam sa nekima niti da mirim nekoga svi ste odrasli ljudi pa radite kako mislite da radite.
Ako neko zeli da preuzme organizaciju takmicenja pruzicu svu mogucu podrsku prvenstveno mislim na vodjenje tabela.
ZBOG MOJE GRESKE U TURNIRU PAROVA KOD PLASMANA TABLE JOLY SVA TRI PRVOPLASIRANA DOBICE PO 4 KREDITA jer sam i u drugom ispravljanju napravio gresku moja greska moja krivica.
Ako se niko ne prijavi za vodjenje i organizaciju turnira , turnira vise nece biti.

Hvala na razumevanju

Da bi se ovde nesto moglo iskomentarisati i pomoci nekim konstruktivnim predlogom mora se znati o cemu se radi.Znaci u sta si se ti konkretno razocarao i koje su to arbitraze koje se od tebe traze.Sumnjam da je iko trazio da arbitriras,ali ako jeste navedi pa da vidimo o cemu se radi.

Sto se tice posla oko tabela i toga da ti to radis volonterski.Ja sam ti i u direktnoj prici rekao da treba da uzmes odredjeni procenat od uplate kredita.Ako je dragoslav mogao da uzima onolike kredite sto i ti ne bi mogao uzeti ?Ok to je simbolicno u odnosu na ono sto on uzima,ali ipak neka nagrada za tvoj trud mora da postoji.Kad se tome doda da si ti bio jedan od najglasnijih koji je zahtevao ovakva takmicenja, dakle kad se doda osecaj zadovoljstva koji imas dok se odvijaju takmicenja koja si zeleo, mislim da je to sasvim dovoljna satisfakcija za ulozeni trud.Dakle predlazem da uzmes 30 posto od uplate za svaki turnir.Trenuto je to zaista simbolicno,ali kad se ovo omasovi bice malo manje simbolicno Very Happy .

Ne znam o kakvoj gresci se radi i ne znam ko ti je sta zamerio.Znam sta sam ti ja zamerio i to sam ti rekao.Ono sto je bitno je to da argumentovane zamerke ne uzimas licno i kao nesto strasno.Prosto svako moze da pogresi, neko namerno neko slucajno,ali to ne znaci da sad mi svi treba da aminujemo tu gresku, jer ces se ti ili neko drugi naljutiti ako mu se ukaze na tu gresku.Uopste ne bi trebalo biti problem priznati gresku.Ja sam ti to pokazao na vise primera.Znaci nista strasno.

I od mene imas cestitke za dosadasnji trud i rad.Predlazem da se obratis gospodji bridge.Licno mislim da je ona vise nego sposoban organizator.

Slazem se sa gordanom da oni kojima ucesnici ne odgovaraju ne treba da se prijavljuju.E, sad tu ima jedan problem, sto recimo ja ne znam da li ce se ona priajviti ili nece.Pa tako moze da se desi da se ja prijavim i iza mene ona,a posto ja vise ne zelim da igram sa njom, onda bih ja morao da odustanem od takmicenja i tako stvorim dodatne probleme i sebi ( kazna) i organizatoru.Iz tog razloga sam svoju prijavu uslovio i mislim da je to sasvim ok.Ne vidim drugi nacin kako mogu da izbegnem da se pojavim na istom turniru gde i ona.
Nazad na vrh Ići dole
Gordana

Gordana


Broj poruka : 44
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009

ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA   ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA EmptyNed Avg 09, 2009 3:36 pm

Sve sto sam napisala stoji zokikov, ali da preciziram-posto se nisam prijavila za standrad, logicno da organizujem Joly koji igram.A i o tome cemo se dogovoriti,ima vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA   ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ORGANIZACIJA SLEDECIH TURNIRA I MODERATOR PRIJAVA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» POBEDNICI TURNIRA
» TAKMICENJE KLASIK JOLY U PARU,dogovor,prijava
» PRIJAVA ZA TURNIR KLASIK pocinje 07.08 u 15 casova
» PRIJAVA ZA TURNIR STANDARD pocinje kada bude vise od 7 igraca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
D R U Ž E NJ E ---Z A B A V A --- D O W N L O A D :: TAKMICENJA :: TAKMICENJA aktuelna i naredna-
Skoči na: